Köszöntjük a Budakeszi Kutyakiképző  Iskola
Honlapján

"Kutya nélkül lehet élni, de NEM érdemes!"

Házirend

Budakeszi Kutyakiképző Iskola

Az iskola területén csak érvényes veszettségi oltással rendelkező kutya tartózkodhat.

Az iskola területén kizárólag pórázon vezetett kutya tartózkodhat (kivétel, ha az oktató más utasítást ad).

A kiképzők utasításait maradéktalanul be kell tartani.

Szemetelni és csikket eldobni az iskola területén és körülötte tilos! A csikkeket a kihelyezett hamutartóba, vagy gondosan eloltva a kukába kell helyezni.

A kutyaürülék feltakarítása a gazdának kötelező!

Beteg, sérült kutyával a foglalkozások nem látogathatóak.

A foglalkozásokon a következő felszerelések lehetnek szükségesek, - a kutya igényeinek megfelelően - melyeket a gazda kötelessége hozni: normál bőr vagy textil póráz (nem flexi), nyakörv, esetleg fojtólánc, játék (ajánlott a madzagos labda), jutalomfalat (kis darabokra vágott virsli, sajt. stb), tál, ivóvíz, kakiszedő zacskó.

A kutya által okozott mindennemű anyagi kárért a gazdát terheli a felelősség.

Tüzelő szukával csak előzetes megbeszélés után lehet a kutyaiskola területére lépni.

A kiképzési eszközöket a kiképzésen résztvevők csak rendeltetésszerűen használhatják.

kutyaiskola területén csak olyankor lehet tartózkodni, amikor kiképzések zajlanak, más időpontokban a területre lépni tilos!

A házirend betartása mindannyiunk közös érdeke, hogy a kutyaiskolában eltöltött idő mindenkinek hasznosan és kellemesen teljen.

Asztali nézet